سوالی دارید؟ تماس بگیرید: 09105115125imen.kpayesh@gmail.com
سوالی دارید؟ تماس بگیرید: 09105115125imen.kpayesh@gmail.com
 

دپارتمان ایمنی برق

 

دپارتمان ایمنی برق شرکت ایمن کوشش پایش با بکارگیری متخصصان رشته مهندسی ایمنی صنعتی و مهندسی برق قدرت ، ارائه دهنده خدمات متنوع و گسترده مشروحه در قسمتهای بعدی در همین صفحه می باشد . جهت درخواست ارائه خدمات کافی است ، به بخش ارتباط با ما در بالای صفحه مراجعه نموده و درخواست خود را ارسال فرمایید . بدیهی است متخصصان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و ضمن کسب اطلاع دقیق از شرایط پروژه اقدام به ارائه پیش فاکتور یا یش نویس قرارداد نموده و بمحض انجام تفاهم های مربوطه فورا اقدام به تجرا و تحویل پروژه به شما خواهند نمود . لازم به ذکر است شماره تلفن همراه 09105115125 نیز پل ارتباطی میان ما و شما هم از طریق مکالمه تلفنی و هم از طریق شبکه های اجتماعی تلگرام و واتساپ می  باشد .

 
مشاهده ویدئو
7329

جوش کدولد اتصالات ارت

در سیستم ارت ساختمان، سیم ارت (زرد، سبز) تمام ساختمان به یه سیم مسی با مقطع قطور وصل شده و به داخل چاه ارت می‌رود در چاه ارت یه صفحه مسی وجود دارد که سیم مسی قطور باید به آن دوخته شود و به ابتدا و انتهای دوخت بست وصل شود و برای اتصال ۱۰۰٪ باید سیم را به صفحه جوش داد که بهترین جوش، جوش احتراقی (cad weld) می باشد .

مزیت جوش کدولد این است که از بکارگیری دو فلز غیر همجنس در فرآیند جوشکاری استفاده نمی شود و این امر مانع از خوردگی در نقاط جوش می شود .

ضمنا استفاده از جوش کدولد منجر به وجود آمدن اتصالاتی محکم و پایدار بوده و بر خلاف سایر انواع اتصالات که احتمال شل شدن و لقی و قطعی اتصال یا پایین آمدن سطح تماس هادی و افزایش مقاومت وجود دارد، این نوع اتصال ، ک اتصال بسیار محکم ، مطمئن و مقاوم و مطاب با استانداردهای جهانی و دستورالعملهای وزارت کار ، و وزارت نفت و وزات نیرو می باشد .

حفر و تجهیز چاه ارت

انتخاب بهترین روش پیاده سازی سیستم اتصال به زمین و ارت با توجه به شرایط منطقه و مقاومت الکتریکی ویژه خاک تخصص ماست. پیاده سازی سیستم ارتینگ با حداقل هزینه در عین حال بالاترین کیفیت و کمترین مقاومت اهمی ممکن را از ما خواهید دید .

اجرای الکترود ارت راد کوبشی و الکترود صفحه ای و الکترودهای ارت الکترولیت دار و شبکه های گسترده ارت ، مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و دستورالعمل های سازمان نظام مهندسی ، وزارت کار ، وزارت نیرو و وزارت نفت تخصص ماست.

همچنین اجرای اصولی سیستم های همبندی فنداسیون ، استخرها ، سونا و جکوزی و کلیه طبقات ، مخازن بتونی و … در حیطه فعالیتهای اجرایی ما می باشد.

بازرسی و تست حفاظت ایمنی برق

ارائه خدمات مقاومت سنجی الکترود و چاه های ارت ، بررسی ایمنی و حفاظتی از صحت پیاده سازی سیستم های اتصال به زمین خانگی و کارگاهی و کارخانجات و مراکز توزیع نیرو ، بازرسی ایمنی از تاسیسات برق رسانی و شبکه های توزیع و قدرت و روشهای حفاظتی پیاده سازی شده در خصوص پیشگیری از برقگرفتگی یا حریق و سایر مخاطرات مربوطه توسط تیم متخصص ما انجام می شود .

متخصصین ما دارنده پروانه مشاوران ایمنی و حفاظت فنی از وزارت کار می باشند و می توانند در صورت بازرسی از سیستم های الکتریکی و ارتینگ کلیه بناها و تجهیزات ، در صورت ایمن بودن مجموعه شما ، اقدام به صدور گواهینامه رسمی و معتبر مورد تایید وزارت محترم کار نمایند . این نوع گواهینامه تنها نوع گواهینامه فنی رسمی است که مورد قبول کلیه وزارتخانه ها و سازمانها از قبیل سازمان نظام مهندسی می باشد و در محاکم قضایی دارای اعتبار و مورد قبول سیستم های قضایی است .

همچنین در صورت وجود داشتن معایبی در مجموعه شما ، اقدامات اصلاحی لازم پیشنهاد می شود و عنداللزوم ، تست مجدد و صدور گواهینامه رسمی ایمنی و حفاظت فنی سیستم های برقرسانی و اتصال به زمین صادر می گردد.

دیدگاه مشتریان

 

نظر مشتریانمان برای ما بسیار ارزشمند و مهم است . زیرا به ما کمک می کند که به نقاط ضعف و قوت خود پی ببریم و مشکلات خود را اصلاح نماییم . رضایت مشتری راز موفقیت ما و مهمترین عامل تبلیغاتی ماست .

صابر محمدیمهندس کشاورزی
اومدن و برای تامین ارت چاه آب زمین کشاورزی ما ، راد کوبیدند و تمام مشکلات ما را خدا را شکر حل کردند . بسیار سپاسگزارم.
عبدالله مختاریمعمار
پروژه اجرای سیستم اتصال به زمین و صاعقه گیر برج بزرگ نگین آسمان را به این شرکت سپردم و بسیار عالی و دقیق کار کردند و واقعا از عملکرد تیم هماهنگ و با دقت این شرکت لذت بردم . مهندس ناظر هم بینهایت از کارشان راضی بود. دستمریزاد
یوسف حقیمهندس برق
اجرای کامل سیستم ارتینگ و همبندی ها را برای کارخانه ما انجام دادند و مورد تایید بازرس کار نیز قرار گرفت.
محمد امجدی نیامدیر کارخانه
بررسی سیتم ایمنی برق و ارت کارخانه ما را انجام دادند و یک سری ایرادات اساسی داشتیم که به ما اعلام کردند . ما برطرف کردیم و دوباره برای تست تشریف آورند و گواهینامه صلاحیت فنی ایمنی برق و سیستم اتصال به زمین ارتینگ صادر کردند . مشاور اعزامی بسیار با اطلاعات و دقیق و ریزبین بود و ایراداتی را به ما گفت که هر کدام می توانست فاجعه آفرین باشد . من همیشه به همه همکارانم این شرکت را معرفی و توصیه می کنم.
سید علیرضا موسویپزشک
پروژه همبندی ما با 30 درصد صرفه جویی در هزینه ها و ظرف یک روز انجام شد و مهندس ناظر هیچ ایرادی نتونست بگیره . واعا عالی بود . دمتون گرم . حلالت هر چقدر پرول بهتون دادم.

چرا انتخاب ما؟

 
نتایج نهایی فرم نظرسنجی آنلاین از مشتریان پس از اتمام پروژه
 
همبندی سیستم اتصال به زمین80
بازرسی فنی چاه ارت90
حفر و تجهیز چاه ارت95
7324
به وبسایت رسمی شرکت ایمن کوشش پایش خوش آمدیدعقد قرارداد

مطالب وبلاگ

 

مطالب گوناگون آموزشی در حیطه تخصصی کلیه دپارتمان های شرکت ایمن کوشش پایش را مطالعه بفرمایید .

لاک اوت و تگ اوت

انیمیشن آموزشی سیستم LOTO

انیمیشن آموزشی سیستم Lockout / Tagout فروش اینترنتی تجهیزات لاک اوت تگ اوت Lockout tagout : LOTO
بیشتر بخوانیدانیمیشن آموزشی سیستم LOTO
جزوه آموزشی سیستم Lockout Tagout

جزوه آموزشی سیستم Lockout / Tagout

با کلیک روی لینک یا عکس زیر می توانید جزوه آموزشی سیستم LOTO را در قالب PDF دانلود و مطالعه فرمایید . دانلود کنید . فروش اینترنتی تجهیزات Lockout / Tagout : LOTO
بیشتر بخوانیدجزوه آموزشی سیستم Lockout / Tagout

آموزش قفل گذاری و برچسب گذاری

با کلیک روی عکس یا لینک زیر ، فایل آموزشی سیستم قفل گذاری و برچسب گذاری Lockout / Tagout را دانلود فرمایید . دانلود کنید . فروش اینترنتی تجهیزات لاک اوت و تگ اوت [...]
بیشتر بخوانیدآموزش قفل گذاری و برچسب گذاری

فیلم آموزشی سیستم Lockout & Tagout چیست ؟

فروش اینترنتی تجهیزات لاک اوت و تگ اوت ، LOTO ، Lockout & Tagout
بیشتر بخوانیدفیلم آموزشی سیستم Lockout & Tagout چیست ؟

مزایای استفاده از سیستم های Lockout & Tagout

دانلود رایگان پاورپوینت آموزشی مزایای استفاده از سیستم های لاک اوت و تگ اوت
بیشتر بخوانیدمزایای استفاده از سیستم های Lockout & Tagout

انیمیشن آموزشی لاک اوت و تگ اوت

انیمیشن آموزشی سیستم لاک اوت و تگ اوت
بیشتر بخوانیدانیمیشن آموزشی لاک اوت و تگ اوت

آموزش استفاده از تجهیزات Lockout / Tagout

این فایل رایگان پاورپوینت آموزشی، روش استفاده از تجهیزات Lockout / Tagout / LOTO را می آموزاند . با کلیک روی عکس یا لینک زیر، به این منبع ارزشمند آموزشی دست خواهید [...]
بیشتر بخوانیدآموزش استفاده از تجهیزات Lockout / Tagout

روش اجرایی Lockout & Tagot

فابل آموزشی روش اجرایی سیستم قفل گذاری و برچسب گذاری که در زبان انگلیسی به آن Lockout & Tagout و به اختصار LOTO نیز می گویند برای علاقمندان به رشته ایمنی صنعتی و [...]
بیشتر بخوانیدروش اجرایی Lockout & Tagot
لاک اوت و تگ اوت

سیستم قفل و برچسب گذاری

دانلود رایگان فایل آموزشی سیستم مدیریت ایمنی Lockout Tagout
بیشتر بخوانیدسیستم قفل و برچسب گذاری
جزوه آموزشی سیستم Lockout Tagout

فلوچارت قفل گذاری و برچسب گذاری جهت کار در فضاهای بسته

جهت دانلود فلوچارت قفل گذاری و برچسب گذاری جهت کار در فضاهای بسته روی لینک زیر کلیک کنید. دانلود کنید . فروش اینترنتی تجهیزات Lockout / Tagout :LOTO
بیشتر بخوانیدفلوچارت قفل گذاری و برچسب گذاری جهت کار در فضاهای بسته
لاک اوت و تگ اوت

آموزش سیستم مدیریت ایمنی Lockout Tagout

برای دانلود فایل آموزشی سیستم مدیریت ایمنی لاک اوت و تگ اوت به زبان ساده ، روی لینک زیر کلیک فرمایید. دانلود کنید . فروش اینترنتی تجهیزات Lockout Tagout
بیشتر بخوانیدآموزش سیستم مدیریت ایمنی Lockout Tagout

سیستم لاک اوت و تگ اوت چیست ؟

آشنایی با سیستم مدیریتی اجرایی Lockout Tagout
بیشتر بخوانیدسیستم لاک اوت و تگ اوت چیست ؟